Rzeczpospolita

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej


Konkurs dla uczestnikow Olimpiady Wiedzy O UE - wyniki losowania

Lp.Nazwisko i imieMiejscowosc
1Anchimowicz AgnieszkaBialystok
2Andrejko JoannaKrakow
3Augustyniak PawelMaszewo
4Baczynska KatrzynaChelm
5Baginska AnetaWodzislaw Sl.
6Bajek AnnaDzikowiec
7Bakula DorotaWilkowice
8Balbot MariuszJastrowie
9Bandosz AnnaJarocin
10Baran EwaKozlow
11Bartczak AndrzejPoznan
12Bartkowiak IzabelaGrodzisk Wlkp.
13Baruch EdytaKrakow
14BasiewiczEmiliaElk
15Bascik GrzegorzKozy
16Bak KatarzynaKrakow
17Bednarek SylwesterOlecko
18Bednarz MateuszPoznan
19Bernat AdrianTrzebnica
20Bieganski AdrianWierzbica Gorna
21Bielak GrzegorzBilgoraj
22Bielarczyk KrzysztofGonorowo
23Bielawa PatrykSzymbark
24Bielec MichalKrakow
25Bien JakubStaszow
26Bizukowicz MichalCzarne
27Bober JaroslawBydgoszcz
28Boduch MonikaGdansk
29Bogdan AgnieszkaSlesin
30Bogusz MonikaBobowa
31Borwacz EwaLeg Tarnowski
32Borysiuk MichalOpole
33Bozejko AgataKedzierzyn-Kozle
34Boll JacekChmielno
35Bruchlikowska MonikaUciechow
36Brzezinski AndrzejStrzegowo
37Brzoska KrzysztofKoscian
38Buchwald TomaszJarocin
39Buczek BartoszJaworzno
40Budkiewicz BartlomiejTomaszow Mazowiecki
41Bujak RenataLukawica
42Bulczak PatrykSkorcz
43Burzynski TomaszDynow
44Bylicki GrzegorzBielawa
45Byrnas MateuszLudzmierz
46Cejko PawelLubrza
47Cendrowski ArkadiuszTorun
48Cholewinski PrzemyslawKonskie
49Cibor AleksandraKutno
50Ciechacka AgnieszkaCzerwiensk
51Cierniak MichalZielona Gora
84Ciesielska MirosalawaSkorcz
52Cisewska AnnaTczew
53Czaja AdamCzestochowa
54Czaplak LukaszGliwice
55Czernik PawelKrakow
56Czeszun MarcinBarwice
57Czmok RafalChorzow
58Czuczejko PiotrSkalagi
59Dabrowska MalwinaWroclaw
60Dejnega EwelinaKedzierzyn-Kozle
61Depowski LukaszDebica
62Derda SabinaDabrowa
63Debek KarolinaBrzesko
64Debiec AlinaSwietochlowice
65Debowska AgnieszkaKleczew
66Dowhan BogdanKorsze
67Drobina MalgorzataKedzierzyn-Kozle
68Dropik JulianBielejewo
69Drozdzal TomaszChorkowka
70Drozynski MaciejSlawkow
71Drobka TomaszGdansk
72Dudek KrzysztofJaworzno
73Dudek KrzysztofJaworzno
74Duraj BeataPogwizdow
75Durbajlo JoannaSosnica
76Dusza AgnieszkaZaczernie(podkarp.)
77Dyminski GrzegorzBierutow
78Dynysiuk LukaszLebork
79Dys JoannaOleszyce
80Dziados BarbaraLubnice
81Dziedzic KarolLancut
82Dziura JoannaTomaszow Lub.
83Fabiszewski SylwesterSzczechy Wielkie
85Ferlejko BogumilaMlyny
86Filar MonikaOlesnica
87Filipiak KamilLubliniec
88Flic JoannaPelpin
89Fliszta IzabelaDobiegniew
90Forys TomaszMiechow
91Furmanska AgataJedlicze
92Galdyn MichalNowy Targ
93Gancarz PawelJedlicze
94Gapski SlawomirSubkowy
95Garnetz MarcinWroclaw
96Gawel EwaStary Lubliniec
97Gawenda AdrianGarwolin
98Gaworecki DominikRadzyn Podlaski
99Gaszcz AnnaTczew
100Gesek BartoszOstroda
101Gibula MonikaSzczurowa
102Gil MarzenaTychy
103Globa AgnieszkaDabrowa Gornicza
104Glowacki MarcinMaszewo
105Gnatowicz AnnaRadziechowy
106Goduslawski BartlomiejRawa Mazowiecka
107Golanska MagdalenaJedrzejow
108Golojuch AnnaMedynia Glogowska
109Gontarczyk AgnieszkaBarlinek
110Gosowski BartoszWroclaw
111Goral LukaszLasowice Wielkie
112Gorecki LukaszPoznan
113Grabowski LukaszJedrzejow
114Grabowski LukaszSompolno
115Gralak KatarzynaKlodawa
116Gradzki MichalLebcz
117Grubalska JustynaLubawa
118Gruca MateuszRaciborz
119Grudzien AdrianaStrzelce Krajenskie
120Gruszka LukaszBakow
121Grzelak TomaszMaszewo
122Grzywacz MagdalenaNowy Zmigrod
123Guszpit JoannaGorzow Wlkp.
124Gyman MarcinRumia
125Habura MagdalenaSzczecin
126Hacia IgorLodz
127Hajduk LukaszSzczecin
128Hetmaniok MonikaWodzislaw Sl.
129Iwaniuk JanBielsk Podlaski
130Iwanowska AnnaSwiebodzin
131Izdychowicz MaciejBartoszyce
132Jagoszewski MichalWroclaw
133Jakobsche PawelKsiaz Wielki
134Jaloszynska AnetaSokolniki
135Janicki DanielJarocin
136Jankowski MateuszLubawa
137Jaros RanataPawlow
138Jaroslawski PiotrSucha Koszalinska
139Jarosz PawelDzierzoniow
140Jarzynski ZbigniewCzestochowa
141Jasik JakubSulmierzyce
142Jasiulewicz DorotaBytow
143Jaworek SabinaRopczyce
144Jaczek MarcinHrubieszow
145Jedryczka SlawomirCieklin
146Jobczyk KrystianBytow
147Jozwicka KamilaLaskarzew
148Juklaniuk MaciejPrzasnysz
149Jureczko MagdalenaOrzesze
150Jurkowski RafalTomaszow Lubelski
151Juszkiewicz AnnaElk
152Kabelis LuizaPienieno
153Kaleta AgnieszkaTczew
154Kaliszan AgnieszkaZerkow
155Kaminska JustynaMaszewo
156Kamionka JakubBydgoszcz
157Kasprzak AnnaRuda Slaska
158Kata MartaSubkowy
159Kazek PawelZdunska Wola
160Kazeszuk AgnieszkaJaworzno
161Kazmierczak MarekRawa Mazowiecka
162Kenig KatarzynaBielsko-Biala
163Kepko RafalBialystok
164Kimla MiroslawKielce
165Klauzinski GrzegorzKunow
166Klek LukaszWielkie Drogi
167Kliczka JoannaLublin
168Klimczak KatarzynaNowy Zmigrod
169Klimkiewicz TomaszTrzebiatow
170Kluj DorotaGdansk
171Kokot RadoslawOlesnica
172Kolada AndrzejBielsk Podlaski
173Kolanko MagdalenaLaczki Jagiellonskie
174Kolecka AnnaLubawa
175Kolodziej MarcinWarszawa
176Koloszyc KarolinaRadomicko
177Koltunik AgataLublin
178Kononiuk MichalKleszczele
179Konopka MarekJedlicze
180Kopniecki GrzegorzWolczyn
181Korba MonikaLibiaz
182Korkosz MonikaJarocin
183Kornaga AnnaCieszanow
184Korsak BeataOstroda
185Kosiek MalgorzataKopytowa
186Kostrzewa GrzegorzByczyna
187Kosnik AleksandraKoszalin
188Kowalczyk KamilUstrzyki Gorne
189Kowalczyk PiotrOpoczno
190Kowalska PatrycjaTychy
191Kozenko DorotaMlyny
192Koziarz PiotrSokolow Malopolski
193Kozlowska JoannaKonin
194Kozlowska KatarzynaKozmin Wlkp.
195Kozlowski KonradBialystok
196Kraczka KatarzynaKamien
197Krakowska AgniewskaTychowo k.Stawna
198Krasowski PiotrWolow
199Krasnicki PiotrPlock
200Krawczyk MagdalenaSlubice
201Krol IwonaSokolow Podl.
202Krolikowska TatianaMaszewo
203Krupa JustynaNiepolomice
204Krupowicz KarolinaSiedlce
205Kryjak KatarzynaElk
206Krzyzanowska PatrycjaBarlinek
207Kubarek KingaKrakow
208Kubasinski TomaszGrabow
209Kubiak AnnaGlowno
210Kubica AnnaLipowa
211Kubka AgnieszkaKonskie
212Kuchnowska HannaPuck
213Kuczynski PiotrWroclaw
214Kukus AnnaKolaczyce
215Kulesza DamianGorzow Sl.
216Kuriata PiotrLagiewniki
217Kurowska KatarzynaSkorcz
218Kurylek MartaBialystok
219Kusnierowski PawelKorsze
220Kutrzepa EmilRadzyn Podlaski
221Kuzminski /tomaszWroclaw
222Kwasniak LukaszSosnica
223Kwaterowski SlawomirTczew
224Kwiatkowska IwonaKwidzyn
225Kwiecien NorbertKielce
226Lach ReginaUjsoly
227Laddach KonradZgorzelec
228Laskowska KatarzynaRzeszow
229Lazarowicz BernadettaTarnow
230Legutko SylwiaDebno
231Lekan KamilSiedliszcze
232Leman EwelinaBozepole Wlk.
233Leonarczyk MichalKartuzy
234Lewandowska HortensjaChorzow
235Lipka MagdalenaGolubka
236Lipska JustynaBielawa
237Lonc PiotrZrecin
238Lorenc MalgorzataSosnowiec
239Lysy LukaszOkonek
240Maczalski MarekLubrza
241Madej KarolTczew
242Maj LukaszMiechow
243Majchrzak KarolinaKonstantynow Lodzki
244Majchrzak KonradBedzino
245Majdanski BartoszNysa
246Majewska DorotaMarcinkowice
247Malara MonikaSkalbmierz
248Malek DanielLebork
249Malinowska AnnaLubawa
250Malinowski MarcinZielona Gora
251Malinowski StanislawGdansk
252Malek MarcinBielsko-Biala
253manicki PawelSwieszyno
254Mankiewicz TomaszJarocin
255Marcin MarkucWolkowyja
256Marciniak AgnieszkaSrzelce Kraj.
257Marciniak RadoslawRawa Mazow.
258Margielewicz MartaDeblin
259Marks AnnaOlesnica
260Matacz MonikaMiedzyrzecz
261Matuszewska KatarzynaNowograd
262Mendyk LukaszCzarnkow
263Mika LukaszBrzesko
264Mikolajczyk LukaszLipie
265Milach KarolWiele
266Miskowiec PatrycjaGdynia
267Mlocek BernadettaJedlicze
268Mroz MariuszMilicz
269Musiala AnetaKatowice
270Musnicki WojciechKetrzyn
271Myrdek DominikaPraszka
272Nadobny DawidJarocin
273Naglak LukaszPogorzela
274Najmanowicz KonradOpatow
275Nakonieczny KrzysztofDeblin
276Naploszek DaniekGarwolin
277Narowski ArkadiuszWroclaw
278Nieckarz GabrielaStary Dzikow
279Niedzielin TomaszMiedzyrzecz
280Nieradzik DominikMikolow
281Nikonczuk KamilaHajnowka
282Niwinski AdamOlsztyn
283Nowak AndrzejWarszawa
284Nowak KrzysztofZielona Gora
285Nowakowski DariuszKijewo Krolewkie
286Nowicka IzabelaElk
287Nowicki PawelJaslo
288Nowik DanielCybinka
289Nycz RafalBielsko Biala
290Ochominski JaroslawElblag
291Ogiela BeataNiedzwiedz
292Oginski PiotrWarszawa
293Ogonowski PiotrWroclaw
294Okoniewicz RenataKoszalin
295Okon MonikaBielsko-Biala
296Olejnik CzeslawOleszyce
297Olszewski MarekZabrodzie
298Olszewski MateuszWroclaw
299Olszowka MarcinWojkowice
300Onoszko LukaszKrynki
301Orkisz AgataSwinoujscie
302Orligora EwelinaTurek
303Orzechowski PawelWroclaw
304Otocki TomaszWarszawa
305Ozierski PrzemyslawGubin
306Pacewicz PiotrZielona Gora
307Pagacz BarbaraBielsko-Biala
308Paliborek AdamMiechow
309Palka PiotrMiechow
310Panek BartlomiejLodygowice
311Pankiewicz DorotaOdrzykan
312Parkitny PiotrJaworzne Dolne
313Pasterczyk MarcinJedlicze
314Paszkowski PiotrRzeszow
315Pawlicki PrzemyslawOpole
316Pawlusek MagdalenaJelcz-Laskowice
317Peszko DanielJedlicze
318Piatek MalgorzataUscie Solne
319Piatek PiotrWyszkow
320Piec TomaszOpole
321Piechnik LukaszHoczew
322Piecuch MartaGorlice
323Pieczara KamilaJaworzno
324Pieczarka MagdalenaChelmza
325Piega MonikaKsiaz Wielki
326Piencel RafalRuda Slaska
327Pienczuk EwaZabrodzie
328Pienkosz TomaszKloczew
329Pienkos PrzemyslawSzczecinek
330Pietka KarolinaRaszyn
331Piskorz BartoszPszczyna
332Pogorzelska JoannaSokolow Podl.
333Pomietlo MagdalenaOlesnica
334Poniewski RafalSkawina
335Pontus RobertOlesnica
336Potorski TomaszLubawa
337Prudzic MichalKamienica Polska
338Przybyla AnnaKrakow
339Przybyszewski PiotrUstka
340Psiuk IlonaLubliniec
341Pszczola LukaszCzluchow
342Pulawska KarolinaKrakow
343Pustunik KatarzynaWroclaw
344Rachuba RobertGrunwald
345Radominska KatarzynaKwidzyn
346Radomska EmilaLomza
347Robak AnetaLwowek Wlkp.
348Rodzik LukaszSlupsk
349Rogozinski LukaszBarlinek
350Rogozinski LukaszWroclaw
351Rogoz AnnaTarnow
352Rokita AleksandraWloszczowa
353Rolewicz MalgorzataGdansk
354Romaniuk OliwiaKwidzyn
355Ronduda MarekStarachowice
356Rosik MaciejSzczecin
357Roszak BogumilTurze
358Rudka EwelinaZabrze
359Rusin MartaWroclaw
360Ruta ElzbietaOrla
361Rutkowski JaroslawSrokowo
362Rybczynska AnnaLagow Lub.
363Rybczynska MartynaKoszalin
364Rzedzicki MarcinNiedrzwica Duza
365Saczko TomaszBialystok
366Sadkiewicz KarolinaSwidnica
367Salewicz BartoszKoszalin
368Salisz MalgorzataDzierzoniow
369Salbut MaciejSwiebodzin
370Saryczew WojciechZabkowice Slaskie
371Segiela BartlomiejKonarzyny
372Sekulska AgnieszkaSlawno
373Sepczynski StefanWarszawa
374Serafin PawelDzikowiec
375Serkowski MarcinDragacz
376Sidorowicz MagdalenaKetrzyn
377Siedlaczek PiotrZdzieszowice
378Siegienczuk MedardZamosc
379Siemiatkowska MartaLubawa
380Sienuc PrzemyslawBialystok
381Sierzega MiroslawMedynia Glogowska
382Sitarzewska MartaProstki
383Skorczewski MariuszKwidzyn
384Skowron AgnieszkaMaszewo
385Skowron DanutaRadziechowy
386Skret ElzbietaOstrowiec Swietokrzyski
387Skretkowicz RafalWarszawa
388Skrzypek MagdalenaBychawa
389Slomian DawidGodziesze Wielkie
390Slowikowska AnetaKalinowo
391Slupinska AnnaWloszczowa
392Sobieszek JerzySkwierzyna
393Sobieszkoda PaulinaGorzow Wlkp.
394Sobiewska AmeliaLelis
395Soboczynski PiotrZielona Gora
396Socha EdytaSieniawa
397Sochacki JakubZator
398Sogbkow BeataStary Dzikow
399Sokolowska Agata MonikaElk
400Sokolowski DamianOchla
401Sowka MateuszBrynica
402Specjalski LukaszWarszawa
403Stacewicz MarcinKorsze
404Stachon JoannaBochnia
405Stankiewicz KatarzynaOzarow
406Stasik BeataCieszanow
407Stawski MaciejBydgoszcz
408Steczkiewicz KrzysztofNiemcza
409Struck KarolinaPuck
410Styrkowiec JoannaSwidnica
411Supielak DamianDwikozy
412Suszynski RobertJaraczewo
413Suwinska IwonaBarlinek
414Synowska MalgorzataBolechowice
415Szczepanski KacperWolomin
416Szczepula AnnaOlawa
417Szczur SzymonRozdrazew
418Szczytynski BlazejTarnobrzeg
419Szeszko PiotrElk
420Szewczyk MateuszUstrzyki Dolne
421Sztobryn GrzegorzZabrze
422Szubar AnnaKielce
423Szulik NinaWarlubie
424Szweda KrzysztofChalupki
425Szymczak MariuszKrasne
426Szymczyk IwonaRudz Sl.
427Szymczyk SebastianCzestochowa
428Szynalik MarzenaMszana Dolna
429Slezak RafalRzeszow
430Smieszek PawelWojciechowice
431Sniec LukaszKielce
432Swiczewski KrzysztofOpole
433Swierczewska MagdalenaAugustow
434Swierszcz AnnaJedwabne
435Talarczyk LeszekPoznan
436Tokarski KamilStarachowice
437Tomczynski KrzysztofPoznan
438Tracz AnnaBychawa
439Trendak MarcinStoczek Luk.
440Trochowski LukaszBytow
441Trocki DariuszFilipow
442Tryanski PrzemyslawGoleniow
443Trybuszek MarekStary Dzikow
444Trzcinska DorotaLochow
445Turek JacekOpoczno
446Turowska MagdalenaJedwabne
447Twardzisz DanielJastrowie
448Tymkowska WiolettaWolowno
449Tyrlik ArkadiuszSzczecin
450Uciniak AleksandraGdansk
451Uliasz WiolettaWarszawa
452Urbanczak KatarzynaWegrzyce Wielkie
453Wakula IzabelaTerespol
454Walkowiak EwaLodz
455Wegner AgnieszkaDebrzno
456Wernicka DanutaWarszawa
457Wedzina MartaDobiegniew
458Weglorz JolantaKonczyce Wielkie
459Wegrzyn LukaszDynow
460Wesierski KrzysztofNowy Barkoszyn
461Wilamowska DariaDobiegniew
462Wilk LukaszJaroslaw
463Winkowska KarolinaOlesnica
464Wisniewska KatarzynaTorun
465Wisniowiecka MartaWroclaw
466Witkowska MonikaZukowo
467Wlosek BarbaraTychy
468Wnuk MalgorzataStalowa Wola
469Wojciechowska MariolaJedlicze
470Wojtas MiroslawMiechow
471Wojtecka AngelikaSubkowy
472Wosnowski DariuszKielce
473Wos MarcinTomaszow Lubelski
474Wozniak MariaMaszewo
475Wojcik KarolinaLublin
476Wronecki PiotrBydgoszcz
477Wrzesinski WojciechGolub-Dobrzyn
478Wypych WiolettaWodzislaw Sl.
479Zadworna ElwiraCieszanow
480Zagrodnik DorotaZytniow
481Zahora DorataJablonka
482Zajac BeataKozmice Wielkie
483Zajac PiotrJaworzno
484Zajdel AgataKopytowa
485Zakrzewska MartynaOstrow Mazowiecki
486Zawarska MagdalenaZukowo
487Zglinicki DamianMlawa
488Zgraja JustynaPilawa Gorna
489Zielinska KatarzynaGliwice
490Zielski AdamBarczewo
491Ziemianska MagdalenaBlizne
492Zimmerman MarekSlonsk
493Ziobrowski MarcinPrzeworsk
494Zubek SlawomirKlikuszowa
495Zygmunt LukaszKonskie
496Zebrowska MagdaWroclaw
497Zolynska AldonaWola Mystkowska
498Zornaczuk TomaszSiemiatycze
499Zuk MajaZielona Gora
500Zukowska AgataWarszawa

| ISO-Latin2 |   
| Rzeczpospolita | Archiwum | Serwis Ekonomiczny | Serwis Prawny | Cennik | Regulamin | Serwis WAP | Prenumerata
| Reklama | English/Deutsch | O nas | Praca i staze | Zglaszanie uwag | Kontakt |
© Copyright by Presspublica Sp. z o.o.